Przejdź do treści

Dyżury pracowników w czasie sesji zimowej

Dyżury pracowników w czasie sesji zimowej

DYŻURY W ZIMOWEJ SESJI EGZAMINACYJNEJ

 

  Numer pokoju Numer telefonu Adres e-mail Termin dyżurów
dr hab. Joanna Bar, prof. UP 302 12-662-62-81 joanna.bar@up.krakow.pl czwartki:12.30-14
Dyżur w sesji poprawkowej:
czwartek: 12.30-14.
dr hab. Stefan Bielański, prof. UP 310 12-662-63-23 mediterraneum@up.krakow.pl 6 lutego 13.00-14.00
20 lutego 13.00-14.00
dr Edyta Chrobaczyńska-Plucińska 227 12-662-62-16 edyta.chrobaczynska-plucinska@up.krakow.pl 3 lutego 8.00-9.30
17 lutego 8.00-9.30
dr Ewa Fogelzang-Adler 226 12-662-62-15 ewa.fogelzang-adler@up.krakow.pl 30 stycznia 11.30-12.30
17 lutego 11.30-12.30
dr hab. Grzegorz Foryś, prof. UP 418a 12-662-64-05 grzegorz.forys@up.krakow.pl 31 stycznia 8.00-9.00 oraz 12.00-13.00
10 lutego 10.30-12.00
7 lutego 9.00-11.00
21 lutego 9.00-11.00
dr Joanna Gajda 226 12-662-62-15 joanna.gajda@up.krakow.pl
31 stycznia 9.30-12
4 lutego 14-17
20 lutego 9-12
dr Justyna Holocher 464 12-662-63-26 justyna.holocher@interia.pl 31 stycznia 14.00-15.00
15 lutego 11.00-12.00
prof. dr hab. Andrzej Jaeschke 236 12-662-64-46 andrzej.jaeschke@up.krakow.pl 3 lutego 10.00-11.00
4 lutego 10.00-11.00
6 lutego 9.30-10.30
dr hab. Stanisław Kilian, prof. UP 227 12-662-62-16 stanislaw.kilian@up.krakow.pl 7 lutego 11.00-12.00
13 II ( czwartek ) 14.00-15.00
dr Urszula Kosielińska-Grabowska 464 12-662-63-26 urszula.kosielinska-grabowska@up.krakow.pl 6 lutego 13.00-14.00
17 lutego 12.00-13.00
dr Ryszard Kozioł 418a 12-662-64-05 ryszard.koziol@up.krakow.pl W sesji i sesji poprawkowej:
czwartki i w piątki 8.00 -10.00
dr Przemysław Łukasik 228 12-662-62-17 przemyslaw.lukasik@gmail.com 30 stycznia 9.00-10.30
31 stycznia 9.00-10.30
18 lutego 9.00-10.30
20 lutego 9.00-10.30
dr hab. Radosław Marzęcki 302 12-662-62-81 radoslaw.marzecki@up.krakow.pl 31 stycznia 12:00-14:00
dr hab. Magdalena Mikołajczyk, prof. UP 226 12-662-62-15 magdalena.mikolajczyk@up.krakow.pl 3 lutego 13.00-14.00
6 lutego 14.00-15.00
20 lutego 13.30-15.00
dr Bogumił Naleziński 464 12-662-63-26 bogumil.nalezinski@up.krakow.pl
30 stycznia 10.30-12.00
18 lutego 8.30-10.00.
dr Grzegorz Nycz 228 12-662-62-17 grzegorz.nycz@up.krakow.pl 30 stycznia 10.00-12.00
3 lutego 11.00-13.00
5 lutego 10-12.00
8 lutego 10-12.00
21 lutego 10-12.00
prof. dr hab. Jan Rydel 228 12-662-62-17 jan.rydel@up.krakow.pl 29 stycznia 16.00-17.30
31 stycznia 17.00-18.00
03 lutego 16.00-17.30
18 lutego 16.00-17.30
20 lutego 16.00-17.30
dr Marek Simlat 227 12-662-62-16 marek.simlat@up.krakow.pl 27 stycznia 11.00-14.00
28 stycznia 8.00-12.00
30 stycznia 8.00-12.00
31 stycznia 8.00-12.00
20 lutego 8.00-14.00
21 lutego 8.00-12.00
dr Paweł Skorut 227 12-662-62-16 pawel.skorut@up.krakow.pl
30 stycznia 8.00-9.00
3 lutego 10.30 – 11.30
18 lutego 8.30-9.30
20 lutego 9.00 – 10.00
prof. dr hab. Katarzyna Sobolewska-Myślik 229 12-662-62-18 kmyslik@up.krakow.pl 30 stycznia 13.00-14.00
3 lutego 16.00-17.00
20 lutego 16.00-17.00
dr Łukasz Stach 302 12-662-62-81 lukasz.stach@up.krakow.pl tenzan@tlen.pl 06 lutego 11:00-12:30
20 lutego 10:00-11:00
dr Agata Tasak 227 12-662-62-16 agata.tasak@up.krakow.pl 31 stycznia 11.00-12.30
6 lutego 12.30-14.00.
21lutego 11.00-12.30.
prof. dr hab. Sergiusz Wasiuta 229 12-662-62-18 sergiusz.wasiuta@up.krakow.pl
dr Barbara Węglarz 418a 12-662-64-05 barbara.weglarz@up.krakow.pl
30 stycznia 18.00-19.30
20 lutego 16.00-17.30
dr hab. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska, prof. UP 226 12-662-62-15 mwk1961@gmail.com 7 lutego 11.00-14.00
20 lutego 12.00-13.30
dr hab. Łukasz Zweiffel, prof. UP 229 12-662-62-18 lukasz.zweiffel@up.krakow.pl 30 stycznia 11.00-12.30
5 lutego 11.00-12.30
18 lutego 11.00-12.30

 

Aktualności

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031