V edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – etap centralny wyjątkowo w Krakowie!

V edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności - etap centralny wyjątkowo w Krakowie!

W dniu 19 marca 2021 roku o godz. 12.00 na terenie VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Obecni byli uczniowie i opiekunowie z placówek oświatowych w Małopolsce, w tym z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Krakowie oraz Zespołu Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach.

Finalistom i laureatom serdecznie gratulujemy!

Pamiętajcie, w czasie trwania zdalnej nauki i licznych ograniczeń epidemicznych wszyscy jesteście zwycięzcami.

Pani dr Sabina Sanetra-Półgrabi jako sekretarz Komitetu Okręgowego dla Małopolski oraz adiunkt w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji zaprezentowała ofertę Instytutu oraz zaprosiła wszystkich chętnych do dyskusji nad znaczeniem i potrzebami młodych ludzi w zakresie edukacji na kierunkach społecznych.