Przejdź do treści

Rada Instytutu

Skład Rady Instytutu Politologii:

1. Jaeschke Andrzej, prof. dr hab. /dyrektor IP/ – przewodniczący

2. Mikołajczyk Magdalena, dr hab., prof. UP /z-ca dyrektora IP/

3. Kozioł Ryszard, dr /z-ca dyrektora IP/

4. Bar Joanna, dr hab., prof. UP

5. Bielański Stefan, dr hab., prof. UP

6. Fogelzang-Adler Ewa, dr

7. Foryś Grzegorz, dr hab., prof. UP

8. Kilian Stanisław, dr hab., prof. UP

9. Kosielińska-Grabowska Urszula, dr

10. Marzęcki Radosław, dr hab., prof. UP

11. Naleziński Bogumił, dr

12. Rydel Jan, prof. dr hab.

13. Sobolewska-Myślik Katarzyna, prof. dr hab.

14. Stach Łuksz, dr

15. Tasak Agata, dr

16. Wasiuta Sergiusz, prof. dr hab. (przedstawiciel NSZZ „S”)

17. Węglarz Barbara, dr

18. Winiarczyk-Kossakowska Małgorzata, dr hab., prof. UP

19. Zweiffel Łukasz, dr hab., prof. UP

20. Ryskala Marzena, mgr inż.

21. Sławińska Sylwia, mgr – przedstawicielka doktorantów

22. Gołębiowski Kamil – przedstawiciel studentów

23. Maguda Łukasz – przedstawiciel studentów

Terminy posiedzeń Rady Instytutu Politologii w roku akademickim 2019/2020:

  • 7 listopada 2019 r.
  • 5 grudnia 2019 r.
  • 9 stycznia 2020 r.
  • 6 lutego 2020 r.
  • 5 marca 2020 r.
  • 2 kwietnia 2020 r.
  • 7 maja 2020 r.
  • 4 czerwca 2020 r.
  • 2 lipca 2020 r.

Aktualności

Kwiecień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930