Przejdź do treści

Dyżury pracowników:

DYŻURY W SEMESTRZE LETNIM 2019/2020 – NIE DOTYCZY OKRESU 12 MARCA – 14 KWIETNIA

 

  Numer pokoju Numer telefonu Adres e-mail Termin dyżurów
dr hab. Joanna Bar, prof. UP 302 12-662-62-81 joanna.bar@up.krakow.pl
czwartek 12:30-14.00
dr hab. Stefan Bielański, prof. UP 310 12-662-63-23 stefan.bielanski@up.krakow.pl
wtorek 13.00-14.00
czwartek 14.00-15.00
dr Edyta Chrobaczyńska-Plucińska 227 12-662-62-16 edyta.chrobaczynska-plucinska@up.krakow.pl poniedziałek 8.00-9.30
dr Ewa Fogelzang-Adler 226 12-662-62-15 ewa.fogelzang-adler@up.krakow.pl poniedziałek 12.30-14
dr hab. Grzegorz Foryś, prof. UP 418a 12-662-64-05 grzegorz.forys@up.krakow.pl
czwartki 9.30-11.00
piątki 12.30-14.00
dr Joanna Gajda 226 12-662-62-15 joanna.gajda@up.krakow.pl czwartek 8.30-9.30
piątek 11.15-12.15
dr Justyna Holocher 464 12-662-63-26 justyna.holocher@interia.pl czwartek 11.30-12.30
prof. dr hab. Andrzej Jaeschke 236 12-662-64-46 andrzej.jaeschke@up.krakow.pl wtorek 9.00-11.00
środa 9.00-11.00
czwartek 9.00-11.00
dr hab. Stanisław Kilian, prof. UP
227 12-662-62-16 stanislaw.kilian@up.krakow.pl piątek 11.00-12.15
dr Urszula Kosielińska-Grabowska 464 12-662-63-26 urszula.kosielinska-grabowska@up.krakow.pl wtorek 15.30-16.30
dr Ryszard Kozioł 418a 12-662-64-05 ryszard.koziol@up.krakow.pl
czwartek 8.00-9.30
piątek 12.30-13.30
dr Przemysław Łukasik 228 12-662-62-17 przemyslaw.lukasik@gmail.com
wtorek 11.00-12.30
czwartek 10.30-11.30
dr hab. Radosław Marzęcki, prof. UP 302 12-662-62-81 radoslaw.marzecki@up.krakow.pl
piątek 12.30-14.00
dr hab. Magdalena Mikołajczyk, prof. UP 226 12-662-62-15 magdalena.mikolajczyk@up.krakow.pl
środa 15.30-16.30
czwartek 10.00-11.00
dr Bogumił Naleziński 464 12-662-63-26 bogumil.nalezinski@up.krakow.pl czwartek 14.00-15.30
dr Grzegorz Nycz 228 12-662-62-17 grzegorz.nycz@up.krakow.pl
środa 12.30-14.00
prof. dr hab. Jan Rydel 228 12-662-62-17 jan.rydel@up.krakow.pl poniedziałek 13.00-14.00
dr Marek Simlat 227 12-662-62-16 marek.simlat@up.krakow.pl czwartek 8:00-9:30 i 14:00-15:30
dr Paweł Skorut 227 12-662-62-16 pawel.skorut@up.krakow.pl
poniedziałek 14.15-15.45
środa 8.00-9.00
prof. dr hab. Katarzyna Sobolewska-Myślik 229 12-662-62-18 kmyslik@up.krakow.pl
wtorek 15.30-16.30
czwartek 15.30-16.30
dr Łukasz Stach 302 12-662-62-81 lukasz.stach@up.krakow.pl tenzan@tlen.pl czwartek 12:00-14:00
dr Agata Tasak 227 12-662-62-16 agata.tasak@up.krakow.pl
czwartek 14.15-15.30
piątek 12.30-14.00
prof. dr hab. Sergiusz Wasiuta 229 12-662-62-18 sergiusz.wasiuta@up.krakow.pl
dr Barbara Węglarz 418a 12-662-64-05 barbara.weglarz@up.krakow.pl poniedziałek 15.30-16.30
dr hab. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska, prof. UP 226 12-662-62-15 mwk1961@gmail.com 5 marca, czwartek 12-13.30
2 kwietnia, czwartek 12-13.30
7 maja, czwartek 12-13.30
4 czerwca, czwartek 12-13.30
dr hab. Łukasz Zweiffel, prof. UP 229 12-662-62-18 lukasz.zweiffel@up.krakow.pl czwartek 12.30-15.00

 

 

 

Aktualności

Kwiecień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930