Galeria zdjęć

Przejdź do treści

Opiekunowie roczników

ADMINISTRACJA

 

  • STUDIA I STOPNIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE 

 

I rok – dr Karol Bieniek

e-mail: karol.bieniek@up.krakow.pl

 

II rok – dr Małgorzata Kmak

e-mail: malgorzta.kmak@up.krakow.pl

 

III rok – dr Joanna Podgórska – Rykała

e-mail: joanna.pogorska-rykala@up.krakow.pl

 

  • STUDIA II STOPNIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE

 

I rok – dr Beata Pawlica

e-mail: beata.pawlica@up.krakow.pl

 

II rok – dr Sabina Sanetra – Półgrabi

e-mail: sabina.sanetra-polgrabi@up.krakow.pl

 

POLITOLOGIA

 

  • STUDIA I STOPNIA

 

I rok – dr Ewa Fogelzang-Adler

e-mail: ewa.fogelzang-adler@up.krakow.pl

 

II rok – dr Łukasz Stach

e-mail: lukasz.stach@up.krakow.pl

 

III rok –  dr Barbara Węglarz

e-mail: barbara.weglarz@up.krakow.pl

 

  • STUDIA II STOPNIA

 

I rok – dr hab. Grzegorz Foryś, prof. UP

e-mail: grzegorz.forys@up.krakow.pl

 

II rok – dr Agata Tasak

e-mail: agata.tasak@up.krakow.pl

 

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE

 

  • STUDIA I STOPNIA STACJONARNE

 

I rok – dr Mateusz Kamionka

e-mail: mateusz.kamionka@up.krakow.pl

 

II rok – dr Przemysław Łukasik

e-mail: przemyslaw.lukasik@up.krakow.pl

 

III rok – dr Marek Simlat

e-mail: marek.simlat@up.krakow.pl

 

  • STUDIA I STOPNIA NIESTACJONARNE

 

I rok – dr Mateusz Kamionka

e-mail: mateusz.kamionka@up.krakow.pl

 

II rok – dr Joanna Gajda

e-mail: joanna.gajda@up.krakow.pl

 

  • STUDIA II STOPNIA STACJONARNE

 

I rok – dr hab. Małgorzata Winiarczyk-Kossakowska, prof. UP

e-mail: malgorzata.winiarczyk-kossakowska@up.krakow.pl

 

II rok – dr Edyta Chrobaczyńska-Plucińska

e-mail: edyta.chrobaczynska-plucinska@up.krakow.pl

 

  • STUDIA II STOPNIA NIESTACJONARNE

I rok – dr Paweł Ostachowski

e-mail: pawel.ostachowski@up.krakow.pl

 

II rok – dr Paweł Skorut

e-mail: pawel.skorut@up.krakow.pl